ТОВ "Айнект"

Нержавіючий, кольоровий металопрокат, труби, куточок, балка, арматура, двотавр, коло

Область пошуку:
ТОВ "Айнект"
Київ, переулок Руслана Лужевського 14
Фото  1 Лист нержавіючий AISI 304 0,5 (1,25х2,5) BA + PVC листи нж нержавіюча сталь нержавійка ціна купити 845277

Лист нержавіючий AISI 304 0,5 (1,25х2,5) BA + PVC листи нж нержавіюча сталь нержавійка ціна купити

90.62 грн
Купити
Код 845277
Постачальник ТОВ "Айнект"
Оцінка

Опис

Лист н / ж 304 0,5 (1,25х2,5) BA + PVC

полірована поверхня

Марка AISI 304 (Аналог по ГОСТ: AISI 304 - 08Х18Н10, AISI 304 L - 03Х18Н11) є одним з основних сортів нержавіючої сталі. Вона володіє високою Формуемость, корозійну стійкість, в'язкістю і високими механічними характеристиками. Хром є основним елементом стали, визначальними її стійкість до окислення (корозії). Ця сталь також має чудові низько-температурні властивості.

Область застосування

Нержавіючий лист AISI 304 незамінний при виробництві різних контейнерів, резервуарів, тар, приймачів та іншого обладнання промислового призначення. У будівництві застосовується, в основному, для виробництва різних видів труб. У хімічній промисловості даний вид сталі використовують для виробництва устаткування для транспортування та зберігання реактивів. У харчовій промисловості сталь AISI 304 є складовою частиною обладнання для виробництва, зберігання та транспортування різних напоїв (молоко, вино, квас і т.д.), крім того, сталь використовується для виготовлення кухонних і столових приналежностей.

Великий вибір плоского і сортового нержавіючого металопрокату , який є в наявності на складі, дозволяє нам швидко реагувати на потреби замовника. У більшості випадків доставка товару здійснюється в день-два після надходження оплати. У тих випадках, коли замовляються рідкісні або нестандартні товарні позиції, термін їх поставки, більшою мірою, визначається їх наявністю на складі заводу-виробника або терміном їх виробництва. А безпосередньо доставка товару на наш склад або склад клієнта займає мінімальний час завдяки відпрацьованої логістики та регулярним поставкам нержавіючого металопрокату , як від іноземних, так і від українських виробників.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції